HUAWEI Geliştirici Konferansı’nda 6 yeni ürününü tanıttı

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu bugün başlayan Huawei Geliştirici Konferansı 2020’de firmanın 1+8+N tüm senaryo ekosistemini daha fazla zenginleştiren altı yeni ürününü duyurdu.

Huawei Geliştirici Konferansı 2020’de tanıtılacak yeni ürünler arasında şunlar yer alıyor: HUAWEI FreeBuds Pro ve HUAWEI FreeLace Pro, Gelişmiş Aktif Gürültü Engelleme (ANC) ile çok beğenilen ses ürünlerinin yeni Pro sürümleri, yeni tasarımlar ve kullanıcı merkezli özellikler; HUAWEI WATCH GT 2 Pro ve HUAWEI WATCH FIT, Huawei’in giyilebilir ürün serisinin çarpıcı estetiği, yeni fitness verilerini izleme özellikleri ve eğitim modları ile en yeni ürünleridir. HUAWEI MateBook X ve HUAWEI MateBook 14, yenilikçi Huawei Share özelliğinin mümkün kıldığı kompakt form faktörleri ve akıllı deneyimlerle mobil üretkenlikte devrim yaratan iki yeni hafif dizüstü bilgisayar.

Açılış konuşmasında Huawei, tüm senaryoların sürekli yapay zeka yaşam stratejisine olan bağlılığını yineledi ve ortaklarıyla birlikte 1 + 8 + N ekosistemini tanıtmak için çalışmaya devam ediyor. Bugün piyasaya sürülen tüm ürünler daha uyumlu ve iş, sağlık ve spordan sesli eğlenceye kadar çeşitli ortamlarda tüketicilerin günlük yaşamlarına bağlanıyor.

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu CEO’su Richard Yu açıklamaları:

“Harika kullanıcı deneyimleri her zaman inovasyon üzerine kuruludur. Ancak, inovasyon yolculuğumuz her zaman tüketicilerle başlar ve biter. Gelecekte de değerli insanlarımızla çalışmaya devam edeceğiz. Daha akıllı ve daha iyi sonuçlar için ortaklar. Dünyanın her yerindeki tüketiciler için kaliteli deneyimler yapacağız. “

HUAWEI FreeBuds Pro

HUAWEI FreeBuds Pro, akıllı dinamik gürültü engellemeyi destekleyen dünyanın ilk kablosuz stereo (TWS) kulaklığıdır. Donanım ve yazılım içeren entegre bir çözümle, yeni TWS kulaklıklar, kullanıcının yakın ortamına göre ortam gürültüsünün türünü akıllıca tanımlar ve optimum gürültü giderme performansı için üç profil (Genel, Rahat ve Üstün) arasında geçiş yapar. . HUAWEI FreeBuds Pro, 40dB’lik sektör lideri gürültü iptal oranıyla bir Huawei ses ürününde şimdiye kadar görülen en iyi gürültü giderme performansını sunar. Android, iOS ve Windows ile Dual Connect, kullanıcıların tek bir markaya bağlı kalmadan cihazlar arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabileceği anlamına gelir. Yeni hareket kontrolü ile kullanıcılar, kübik kulak kapağını kaydırarak veya bastırarak kulaklıkları kontrol edebilir.

HUAWEI FreeLace Pro

Yeni HUAWEI FreeLace Pro, Huawei 2020 Geliştirici Konferansı sırasında duyuruldu ve harika bir ses ve şık bir tasarıma sahip. Boyun bantlı kulaklıklar, 40 dB’ye kadar gürültü engellemeyi destekler ve her durumda istikrarlı gürültü engelleme ve ses performansı sağlamak için endüstri lideri algoritmalar kullanır. HUAWEI FreeLace Pro, ideal bir dinleme deneyimi için yüksek kaliteli ses sağlayan bas tüplü 14 mm alüminyum-magnezyum alaşımından yapılmış bir çift dinamik sürücüye sahiptir. Huawei tarafından geliştirilen bir çözüm olan HUAWEI HiPair ile eşleştirip şarj ederek, kullanıcılar kulaklıkları USB-C portu ile aynı anda akıllı telefonlara kolayca bağlayabilirler. Beş dakikalık şarj, beş saatlik müzik çalma için yeterli pil sağlar ve tam şarj, tüm gün kullanım sağlar.

HUAWEI WATCH GT 2 Pro

Huawei, formda ve sağlıklı kalmayı kolaylaştıran bilimsel yeteneklere sahip yenilikçi ürünlerle HUAWEI WATCH ailesini genişletmeye devam ediyor. Yeni HUAWEI WATCH GT 2 Pro, yalnızca tüketicilerin HUAWEI WATCH GT serisinde sevdiği özellikleri sunmuyor. Şık ve modern akıllı saat ayrıca iki haftaya kadar pil ömrü, 100’den fazla egzersiz modu ve profesyonel düzeyde fitness veri takibi sunar. Daha doğru kalp atış hızı ölçümleri sunan güncellenmiş HUAWEI TruSeen 4.0+ ile sağlık izleme fonksiyonları en iyisidir. gelişmiş durumda. Huawei ayrıca dağ kayağı, kros kayağı, kar kayağı ve golf gibi yeni eğitim modlarını tanıttı. Bunlar, kullanıcılara profesyonel sporlar için gerçek zamanlı performans izleme ve analiz sağlamak için mevcut ürün yelpazesine dahil edilmiştir. Yeni amiral gemisi akıllı saat, izleme hassasiyetini ve konforu artırmak için safir kristal, titanyum kasa ve cilt dostu seramik kasa gibi yüksek kaliteli malzemeler içerir. Sağlam bir tasarımla başlar. HUAWEI WATCH GT 2 Pro, kullanıcılara daha da fazla işlev sağlamak için uygulama kurulumunu da destekler. Huawei ayrıca gelecekte akıllı deneyimi daha da iyileştirmeyi planlıyor.

HUAWEI WATCH FIT

HUAWEI WATCH GT 2 Pro ile öne çıkan HUAWEI WATCH FIT, Huawei’nin yuvarlak dikdörtgen kadran tasarımına sahip ilk spor akıllı saatidir. Akıllı saat, daha fazla içerik ve daha iyi bir etkileşim deneyimi sunmak için 1,64 inç AMOLED ekrana sahiptir. 39 gram ağırlığındaki HUAWEI WATCH FIT, bir spor bileziği kadar hafiftir. Saat, kandaki oksijen, uyku ve stres seviyelerindeki değişiklikleri ve ayrıca 24 saatlik kalp atış hızı ölçümünü izlemek için HUAWEI TruSeen 4.0 teknolojisine sahiptir. Kullanıcıların daha iyi ve sağlıklı bir yaşam sürmelerine yardımcı olacak uygunluk önerileri oluşturmak için tüm veriler analiz edilir. HUAWEI WATCH FIT, Huawei’nin hızlı egzersiz animasyonlarını destekleyen ilk akıllı saatidir. Bu özellik, 12 animasyon ile 44 standart fitness rutini (yağ yakma, omuz kası gevşetme, vücut şekillendirme ve diğer rutinler dahil) gerçekleştirerek kullanıcılara hemen egzersiz yapmanın hızlı ve kolay bir yolunu sunar. HUAWEI WATCH FIT, koşu meraklıları için özel olarak tasarlanmış 13 koşu parkuru sunar. Koşu hızı bilimsel olarak analiz edilir ve sonuçlar, kullanıcıların antrenmanlarını optimize etmelerine yardımcı olmak için gerçek zamanlı olarak sunulur. Akıllı saatte ayrıca 96 eğitim modu, yerleşik GPS ve 5 ATM su direnci vardır. Akıllı saat kompakt olmasına rağmen tipik senaryolarda 10 güne kadar pil ömrü sunar. HUAWEI WATCH FIT, Huawei’nin hızlı şarj teknolojisini de destekliyor. Beş dakikalık şarjın ardından, akıllı saat günlük kullanım için yeterli pil gücüne sahiptir.

HUAWEI MateBook X

Huawei’nin PC ürününe en son üyesi olan HUAWEI MateBook X, amiral gemisi serisinin ikonik tasarımını ve yenilikçi teknolojiyi iyileştirilmiş hafif yapı ve akıllı özelliklerle birleştiriyor. Yalnızca 1 kg ağırlığındaki hafif dizüstü bilgisayarın en kalın kısmı yalnızca 13,6 mm’dir ve bir A4 kağıttan daha küçüktür. Bu, kullanıcıların HUAWEI MateBook X’i bir sırt çantasına kolayca paketleyip gittikleri her yerde yanlarında taşımalarına olanak tanır. Yeni HUAWEI MateBook X, sürükleyici bir izleme deneyimi ve çarpıcı görüntü kalitesi için çerçevesiz bir tasarım sunan 3K Infinity FullView ekrana sahip ilk dizüstü bilgisayardır. Ekranda ayrıca hareket destekli çoklu dokunma, ör. Ör. B. Kullanıcıların bir akıllı telefonda olduğu gibi ekranda üç parmağını hızla kaydırmasına olanak tanıyan Parmak Hareketi Ekran Görüntüsü. 8. Nesil Intel Core işlemciye sahip yeni amiral gemisi dizüstü bilgisayar, günlük görevler için fazlasıyla yeterli güç sunar. Dokunmatik panel, önceki nesle kıyasla yüzde 26 daha fazla dokunma tepkisi sağlamak ve işlemi basitleştirmek için HUAWEI Free Touch’a sahiptir. Yeni tam boyutlu klavye, yazmayı bir zevk haline getirmek için 1,3 mm tuş hareketi sunan makas anahtarlarına sahiptir. Dört hoparlörlü bir ses sistemi oluşturan iki tweeter ve woofer, kullanıcının hemen önünde etkileyici bir surround ses deneyimini garanti eder.

Huawei’nin dağıtılmış teknolojisine dayanan gelişmiş çoklu ekran işbirliği, HUAWEI MateBook X’e çok yönlülük katarak kullanıcıların aynı anda birden fazla cihazın işlevlerini kullanmasına olanak tanır. Gelişmiş dokunmatik yüzeye yerleşik Huawei Share Tag ile özelliğe erişmek artık her zamankinden daha kolay. Kullanıcılar hem bilgisayarı hem de eşleştirilmiş bir akıllı telefonu tek bir ekranda kontrol edebilir, dizüstü bilgisayarda görüntülü veya sesli aramalar yapabilir, cihazlar arasında dosya aktarabilir ve hatta akıllı telefonda depolanan dosyaları doğrudan bilgisayardan düzenleyebilir. Huawei akıllı telefon kullanıcıları, dizüstü bilgisayarlarını İnternete bağlamak için anında erişim noktasını da kullanabilir. Huawei MateBook X, daha hızlı bağlantı ve daha iyi verimlilik için Wi-Fi 5’ten 3 kat daha hızlı olan Wi-Fi 6’yı destekleyen Huawei’nin ilk dizüstü bilgisayarıdır. Tüm bu yeni yenilikler, Huawei’nin yeni nesil kullanıcı ihtiyaçları vizyonundan geliyor ve Huawei bunu “Mobil Üretkenlik 3.0” olarak adlandırıyor. Bu çağda, kullanıcılar artık donanım yinelemelerinden memnun değil. Bunun yerine, diğer cihazlarla birlikte çalışan platformlar arası, akıllı ve yüksek verimli özelliklere sahip bilgisayarlar istiyorlar.

HUAWEI MateBook 14

Başlangıçta Huawei, Mobil Üretkenlik 3.0 çağında yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar için kriter olan HUAWEI MateBook 14’ü tanıttı. HUAWEI MateBook 14, AMD Ryzen 4000 H-serisi işlemciyi ağır iş yükleri altında bile üstün termal performans sağlayan HUAWEI Shark Fin fanlarıyla birleştiren oldukça taşınabilir bir tasarım ve güçlü performans sunar. Performansa ek olarak, bir HUAWEI FullView 2K ekrana sahiptir ve tüketicilerin hareket halindeyken üretken kalabilmeleri için çoklu ekran işbirliği gibi akıllı özellikleri destekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir