Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Macron’a ağır sözler; kifayetsiz muhteris

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İl Başkanlarının Genişletilmiş Toplantısında konuştu. “Tek başlarına ya da tarihi bağlardan yola çıkarak, yeni ilişkiler kurmuş olsak da, tüm kardeşlerimize aynı mücadeleyi vermeye kararlılar. Türkiye için örnek isim bu.” Erdoğan, “Böylesine samimi bir demokrasi, adil bir kalkınma hedefi, temel bir haklar ve adalet ideali başka yerde bulunamaz. 2053 vizyonumuzu bu model üzerine inşa edeceğiz.” Dedi. kullanılan ifadeler. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Türkiye, ilk mucitlerdeki beceriksiz Fransa’nın neden olduğu önden savrulmadan kurtulmayı planlıyor mu? Siyasi rehberlik istiyorsa her şeyden vazgeçiyor mu?” Konuşuyorum.

AK Parti Genel Başkanı ve Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, video konferans yöntemiyle gerçekleştirilen AK Parti İl Başkanları 140. Genişletilmiş Toplantısı’nda katılımcılara seslendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti’ye bağlı ve organizasyonlarda görev almış avukat arkadaşlarına minnettarlığını dile getirerek, şunları söyledi:

“AK Parti’yi son aylarda 19 yaşına kadar tamamlayan, siyasette de yasal yaşta olduğunu ispatlayan yönetimde de bölgesel ve küresel siyasette hareket eden, tarihe damga vuran bir parti. Milletimizin karşısına çıktığımızda, her alanda anlatacağımız hikayemiz, başyapıtımızdan ayrıldığımız günleri gösterdi, haftalarca prova yapmamız gereken eylemlerimiz var. Türkiye AK Parti, kuruluşundan bu yana tüm seçimlerde istisnasız birinci gelen tek partidir, çünkü partimiz her zaman kendini yenilemeyi başaran, bir sonraki mücadeleye sürekli hazırlanan ve sürekli dinamik kalabilen bir partidir. Onu ilerlemenin dönüm noktası yapacağız. ”

Son haberler … Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Macrona’ya sert sözler; hırslı yetersiz

Siyasi partilerin hedefledikleri toplumla kurdukları en güçlü bağlardan birinin üyelik çalışmaları olduğunu ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Başladığımız gönüllülük seferberliği ile kongrelerde yeni yönetimler seçiyoruz, diğer yandan üye sayımızı artırarak tabanımızı genişletiyoruz. Ayrıca bu 601 bin yeni üyemizin yarısı 18-25 yaş arasında. “dedi.

Bu görüntünün AK Parti ile gençlik arasındaki bağın güçlendiğini gösterdiğini vurgulayan Erdoğan, şöyle devam etti:

“Esasen parti, örgütsel düzeylerde ve tercih edilen kadro yönetimi çalışmalarında ülkemizde gençlerin oranı en yüksek siyasetçi oluşumuna sahip. Aynı zamanda Türkiye’nin en büyük ve en aktif kadın kolu, Ülkemizin 81 ilinin tamamına yayılan 10, Türkiye modelinin sekizde yaklaşık 5 milyon üyesiyiz. İlçe merkezi ve köy temsilcileri bu devasa mekanizmayı çalıştıracak. en uyumlu şekilde, organizasyonumuzun yöneticisinin birinci görevidir.

Her düzeyde AK Parti teşkilatlarının bir parçası olmak, ülkenin ve milletin geleceğini inşa etme sorumluluğunu almak demektir. Bunun için organizasyonlarımızı çok dikkatli şekillendirmeye çalışıyoruz. Her zamanki büyük kongre sürecimiz, koronavirüs salgınının neden olduğu birkaç aylık gecikmeye rağmen belirlediğimiz takvime göre devam ediyor. Tüm kongrelerimiz büyük bir coşku ve coşkuyla, salgına mücadele kurallarını sıkı bir şekilde uygulayarak gerçekleştirilmektedir. ”

“577 İLÇEDE KONGRELERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ”

Erdoğan, partisinin ilçe kongrelerinin önemli bir bölümünün tamamlandığını belirterek, “Şu ana kadar 577 ilçemizde yani tüm ilçelerimizin% 59’unda kongrelerimizi gerçekleştirdik. Bu kongrelerin sonuçlarına göre yolculuğumuza devam ediyoruz. yeni ilçe başkanlarımız ve yeni yönetimlerimizle% 51 oranında. Bu oran% 61. ”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ülkeye ve millete hizmet etmeye devam eden bayrak yarışında görevinden teslim olan tüm il ve ilçe başkanlarına ve yönetim kurullarındaki arkadaşlarına teşekkür ederek şunları söyledi:

“AK Parti’de unvanlar değişebilir ama vatana ve millete hizmet yarışı bitmedi. Her dostumuz yarın da Partimiz ve milletimizle sevgi bağını sürdürmelidir. yeniden farklı görevler üstlenebilir.

Unutmayalım, haklı bir dava için mücadele seçimlere değil, mezara kadar sürer. Davamızın doğru, yolumuzun doğru, niyetimizin saf olduğuna inanan insanlarız. Amacımız her 83 milyon insanın kalbini kazanmak iken, organizasyonlarımızda çalışmış tek bir kişinin bu kalp çemberinin dışında kalmasına izin veremeyiz. Bu konuda en önemli görev il ve ilçe başkanlarımıza aittir. Size güveniyorum. ”

“ŞİMDİ ‘BİZMILLAH’ DİYORUZ”

Ekim ayı ortasında il kongrelerine başlamayı planladıklarını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, bazı kongrelere telekonferansla katılacağını ve bazılarına bizzat katılacağını söyledi.

“Hedefimiz, milletimizin benimsediği çok güçlü bir organizasyon yapısı ile gelecek yıl büyük kongremize girmek.” Erdoğan, “2023 hem cumhurbaşkanlığı hem de milletvekili seçimlerinde partimizi bir kez daha zafere götüreceğimize inanıyorum. Bizi hedeflerimize ve hayallerimize götürecek bu sürecin başarısı için birlikte daha çok çalışmalıyız. 2023, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yıldönümü “. dedim.

Cumhurbaşkanı Erdoğan şöyle devam etti:

“Görüyorsunuz, zaman su gibi akıyor. Bu hıza uygun bir çalışma temposuna girmezsek önce yavaşlamaya sonra durup sonra geri çekilmeye mahkum olacak. Türkiye’nin 2053 vizyonu birleşecek. Zihinsel alıştırmalar, beklentiler ve talepler, siyasi proje ‘Bismillah’ hazırlanırken belirleme, analiz etme, teknik ve ilerletme yapmalıyız. bugünü yalnız geçirmek Biz sadece geleceğin değil geleceğin de partisiyiz, geleceğin gücü ve ümidiyiz.Yaptığımız ve yapacağımız tüm işlerde Rabbim bizi ilahi rıza dışında bir amaca yönlendirmesin, milletimizin nimetini daima alalım. “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir