SON DAKİKA! Fenerbahçe’den Fabio Martins atağı!

Son haberler … Yeni sezon için transfer çalışmalarına devam eden Fenerbahçe, Samatta’nın Santfor ile anlaşmasının sona ermesine rağmen, Braga’dan Fabio Martins’i hücum hattını güçlendirmek için kadrosuna dahil etmek istiyor.

Fenerbahçe, yeni sezon transfer çalışmaları kapsamında Santrfor Samatta ile anlaşsa da, Fabio Martins de Braga hücum hattını güçlendirmek için gündeme girdi. Fenerbahçe’nin 27 yaşındaki futbolcu için görüşmeler yaptığı bildirildi. O Jogo’dan gelen habere göre Braga, oyuncuyu 5 milyon avroluk bir transfer ücreti karşılığında satmaya karar verdi. Ancak Fenerbahçe’nin, kendi kira teklifiyle Fabio Martins’i kadrosuna katmak istediği bildirildi.

Fenerbahçe, talep edilen tanıklık ücretini yüksek bulsa da görüşmelerin devam ettiği belirtildi. Daha önce kaleci Fabiano’yu Sarı-Lacivertliler’e getiren şirket olan Footinvest’in, oyuncunun transferi için oyuna girdiği bildirildi.

Geçen sezon Famalicao formasıyla parlayan Fabio Martins için Yunanistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nden bir takımın dizide olduğu iddia ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir